Ілюстрація
На ТОТ Херсонщини колаборанти організували примусову здачу крові працівникам бюджетної сфери. Це повʼязано з значним збільшенням кількості поранених, які щодня переповнюють  госпіталі та лікарні цивільного призначення. Крім того окупаційна влада створила показову здачу крові серед працівників окупаційних адміністрацій, після них обов’язково вчителі та інші представники що проходять за бюджетними програмами. Мобільний комплекс забору донорської крові їздить по районних центрах та невеликих населених пунктах, закликаючи всіх охочих серед місцевого населення здавати кров.