Власникам житла на ТОТ, окупаційна влада “пропонує” з’явитися в РОА з російським паспортом та документом, що підтверджує право власності на нерухомість. Зробити, на вимогу окупантів це потрібно не пізніше як впродовж 30-ти днів. У випадку неявки власника помешкання будинки будуть передані у власність окупаційної влади. Ворог цей процес називає “націоналізацією”. Такі дії є прямим злочином проти цивільного населення, яке було змушено покидати домівки, рятуючи свої життя від “визволителів”. Як відомо, “націоналізовані” помешкання, росіяни роздають учасникам так званого “сво”, а також родинам чиновників які прибули на ТОТ для становлення окупаційного ладу.