Окупанти у Криму оштрафували газету, у якій публікувалися матеріали кримськотатарською мовою. «Буквально вчора «Київський районний суд» (підконтрольна окупантам установа — ред.) — маю зробити таке зауваження, що у Сімферополі є Київський район, і у мене відчуття, що нібито окупанти навмисне всі «суди», всі «справи» політично вмотивовані, сфальсифіковані, направляють у той «суд» місцевий, що знаходиться у цьому районі, який має назву «Київський». І коли про це говорять, в тому числі, українські журналісти, не всі на цьому зосереджують увагу, і деякі думають «як це так, у Криму є «Київський суд». Спеціально використовується назва, щоби демонізувати в даному випадку знову ж таки Україну». От учора цей окупаційний «суд» «засудив» кримськотатарську газету «Крим» на 300 тисяч рублів за розміщення матеріалів, в тому числі, доповіді кримськотатарською мовою генерального секретаря ООН Гуттеріша» - про це зазначив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Окупаційна влада продовжує вести злочинну кампанію проти кримців, намагаючись знищити їх ідентифікатори як корінного народу півострову.