Я люблю коли літній серпанок,

Вкриє землю,-м'який на дотик.

Починається новий ранок,

І росою ноги холодить.

А зозуля рахує роки,

Безперервно,- віщує вічність.

Соловейко втомлений з ночі,

Вторить їй  свої тихим свистом.

Вже на сході палає заграва,

Піднімаючи в небо сонце,

Вітерець кружляє у танці,

Своїм подихом листя полоще.

Перший промінь ступає на землю,

Відганяючи ночі оману,

Сушить сльози роси, його дотик.

Прокидайтеся, добрий ранок.©