Нещодавно, десь із місяць тому, розробники Тейл Спайр додали нову фічю - обмеження зору.
На неї багато хто чекав, у тому числі і я.
Але, це було обмеження одразу всій команді гравців!
Минулої суботи, коли проводив чергову зустріч в кампанії, звернув увагу, що тепер обмежувати зір можна кожному персонажу окремо!
Перевірили.
Ось, як це виглядає.
Чому карта пошматована?
Дуже просто - в грі існує "спільнобачення" команди.
Кожен бачить те, що бачать інші гравці та підконтрольні гравцям НІПи.
Поки так.
В подальшому, я так розумію, "спільнобачення" можна буде вимикати, обходити.
Чекаємо.