Нещодавно, десь із місяць тому, розробники Тейл Спайр додали нову фічю - обмеження зору.

На неї багато хто чекав, у тому числі і я.

Але, це було обмеження одразу всій команді гравців!

Минулої суботи, коли проводив чергову зустріч в кампанії, звернув увагу, що тепер обмежувати зір можна кожному персонажу окремо!
Ілюстрація
Перевірили.

Ось, як це виглядає.
Ілюстрація
Чому карта пошматована?

Дуже просто - в грі існує "спільнобачення" команди.

Кожен бачить те, що бачать інші гравці та підконтрольні гравцям НІПи.

Поки так.

В подальшому, я так розумію, "спільнобачення" можна буде вимикати, обходити.

Чекаємо.